На щотижневій оперативній нараді в РДА підвели підсумки за минулий тиждень та окреслили основні завдання на найближчий період

22 квітня

DSCN2009

Сьогодні, 22 квітня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.

Очільник району розпочав нараду із підсумків другого туру виборів Президента України на Стрийщині. За результатами явка виборців становить майже 80%, а 63% краян проголосували за діючого Президента Петра Порошенка. Василь Зубрицький відзначив, що тим самим Стрийщина продемонструвала свою проукраїнську позицію і зробила проукраїнський вибір. «Це також свідчить про те, що краяни високо оцінили працю кожного з нас. Маємо подякувати їм за це і працювати ще краще на благо рідного краю», - зазначив голова РДА.DSCN2001

На порядку денному наради окреслено основні завдання на найближчий період, зокрема - підготовка населених пунктів району до Великодніх свят, ремонт доріг, проведення будівельних та ремонтних робіт на розпочатих об’єктах, роздача «Великоднього кошика» родинам загиблих учасників АТО та потребуючим верствам населення, відзначення 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи та ін.

Галузеві керівники поінформували голову райдержадміністрації про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах, виконання запланованих завдань, заходів та доручень голови РДА.