На Стрийщині готуються до відзначення Дня Героїв

15 травня

Сьогодні, 15 травня, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень за участю заступника голови районної ради Мирона Войтовича провела засідання оргкомітету з підготовки та проведення районного урочистого заходу з нагоди Дня Героїв, що традиційно проходить на хуторі Береги, де загинули 23 молоді повстанці УПА.

Члени оргкомітету, до складу якого ввійшли представники громадських організацій та керівники структурних підрозділів РДА, обговорили сценарій свята, а також низку організаційних питань, зокрема щодо впорядкування території, озвучення заходу, транспортного забезпечення учасників заходу та ін.DSCN0348

Зазначимо, що Свято  Героїв на хуторі Береги відбудеться 23 травня, початок об 12.00 год. Об 11.00 год. від Стрийської райдержадміністрації (вул.С.Бандери,28) до місця події будуть відправлятися автобуси.