З нагоди Дня Героїв виділено одноразову грошову допомогу ветеранам УПА

23 травня

dsc 8418З нагоди відзначення Дня Героїв, відповідно до розпорядження голови ЛОДА від 13.05.2019 № 451 «Про затвердження Порядку надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (у новій редакції) та потерпілим від політичних репресій мешканцям Стрийського району, зокрема 30 ветеранам Української Повстанської Армії, 51 вдовам політв’язнів та 2 вдовам учасників бойових дій Української Повстанської Армії, виділено разову грошову допомогу в розмірі 1400 гривень за рахунок коштів обласного бюджету. Загальна сума коштів складає 116,2 тисяч гривень.

Виплату проводить управління соціального захисту населення Стрийської РДА через відділення поштового звязку за місцем проживання одержувачів.

Окрім цього, за рахунок коштів районного бюджету здійснюється щомісячна доплата до пенсії учасникам бойових дій УПА та інвалідам війни УПА в розмірі по 600 гривень кожному, а також зазначеним категоріям надається адресна грошова допомога на відшкодування за оплату житлово-комунальних послуг.