З метою літнього оздоровлення дітей Стрийщини

11 червня

foto 640x480Управління соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації проводить підбір путівок для дітей пільгових категорій сімей за рахунок коштів обласного бюджету, згідно розподілу департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, на другі зміни в заклади оздоровлення та відпочинку. Зокрема:

в дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради (Скадовський район, м.Скадовськ);

в дитячий заклад санаторного типу «Світанок» (Дрогобицький район, с.Станиля, урочище Помярки);

в оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба» (Перемишлянський район с.Свірж);

в дитячий заклад санаторного типу «Нафтуся Прикарпаття» (Дрогобицький район с.Станиля ,урочище);

в оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» ДП «Львіввугілля» (Сокальський район,с.Комарів).

З питань оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій просимо звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Стрий, вул.Бхмельницького, 8 кабінет, тел.5-08-49.