У Нежухові рекомендують встановити світлофор

22 лютого

комісія

Сьогодні, 22 лютого, під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука спеціальна комісія у складі заступника голови районної ради Василя Зубрицького, начальника Стрийської філії «Сколівський райвтодор» Миколи Лучка, начальника філії «Стрийська ДЕД» Андрія Федоровича, ст. інспектора дорожнього нагляду СППП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області Василя Паленички, голови Нежухівської сільської ради Михайла Яхвана депутатів та членів виконкому сільради, директора Нежухівської школи Анатолія Смакала здійснила виїзд та провела обстеження вулично-шляхової мережі у селі Нежухові. Оскільки на автодорозі Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий у районі Нежухова знаходиться пішохідний перехід, через який щоденно переходить автодорогу велика кількість жителів села та, зокрема, учні місцевої школи. Корпуси даної школи розміщені по обидві сторони дороги, тому є велика небезпека автопригод (більше 12 протягом останніх 3 років). Виїзна комісія побувала на місці та вирішила для забезпечення безпеки дорожнього руху звернутись із клопотанням та вимогою до балансоутворювача дороги – Служби автомобільних доріг розробити проект з подальшим встановленням кнопкового світлофору на ділянці дороги у Нежухові.