В РДА відбулася щотижнева апаратна нарада

24 червня

DSCN0079Сьогодні, 24 червня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень.

Розпочинаючи нараду, Любомир Кащук подякував усім, хто у складі делегації Стрийщини долучився до відзначення Свята української національної памяті, що відбулося 23 червня у м.Перемишль та с.Пикуличі (Республіка Польща) задля відновлення та збереження української історіїі для майбутніх поколінь.DSCN0080

Підсумувавши діяльність Стрийської райдержадміністрації за попередній тиждень, на апаратній нараді йшлося про реалізацію мікропроектів розвитку, ремонт доріг, підготовку до проведення жнив у господарствах району, моніторинг освоєння коштів усіх рівнів бюджетів, підготовку бюджетних установ до початку нового опалювального сезону, а також про відзначення Дня Конституції у населених пунктах району.

Керівники структурних підрозділів розповіли про стан справ у підпорядкованих їм галузях. За підсумками наради дано відповідні доручення.