В райдержадміністрації відбулась щотижнева апаратна нарада

8 липня

Сьогодні, 8 липня, відбулась апаратна нарада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Любомира Кащука з керівниками управлінь та відділів структурних підрозділів районної державної адміністрації за участі заступника голови РДА Оксани Мелень.

В ході наради Любомир Кащук проінформував присутніх про призначення Маркіяна Маркіяновича Мальського головою Львівської облдержадміністрації.

Що стосується роботи на цей тиждень, то про виконання доручень та плани роботи доповіли начальники відділів, управлінь і служб райдержадміністрації.DSCN0212

Зокрема, мова йшла про проведення ідентифікацію ВРХ у подвірних господарствах окремих сільських рад району, літнє оздоровлення дітей, проведення жнивної кампанії на Стрийщині та ін..

Окрема увага, була спрямована на хід реалізації програми проектів місцевого розвитку.

З обговорених під час наради питань перший заступник голови РДА Любомир Кащук дав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання.