В райдержадміністрації обговорили хід реалізації мікропроектів розвитку

9 липня

DSCN0218

Сьогодні, 9 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду з питань стану реалізації мікропроектів розвитку, які за підсумками обласного конкурсу були визначені переможцями на Стрийщині.

Нарада пройшла за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Миколи Пищика, начальника управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Галини Чорної та начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталії Меленик.

В ході наради керівник відділу освіти Микола Пищик доповів про стан реалізації мікропроектів в галузі освіти, детально обговоривши, що вже зроблено по кожному з них. Зокрема мова йшла про капітальні ремонти, закупівля техніки і товарів, та ін.. Відтак, днями на Стрийщину поступив перший транш обласних коштів в сумі 248.6 тис. грн., які будуть використані для реалізації мікропроектів, які стосуються закупівлі обладнання.

Варто зазначити, що цього річ в районі реалізовуватимуть 31 мікропроект на загальну суму 5566.924 тис. грн., з яких 27 в галузі освіти.

За підсумками наради Любомир Кащук дав доручення щодо завершення підготовчих робіт та встановив чіткі терміни виконання робіт.