"Олімпійське лелеченя" в Дулібській школі-гімназії

22 лютого

дуля

З метою формування здорового способу життя та пропаганда олімпійського руху в Україні шляхом залучення дітей до занять спортом, 21 лютого у НВК "СЗОШ - гімназія" ім. М. Шашкевича с. Дуліби відбулися спортивні змагання для учнів 5-6 класів «Олімпійське лелеченя». Змагання розпочалися з шикування команд, підняття державного прапора, виконання Гімну України і складалися з тематичних вправ, у кожній з яких визначалися переможці. Учні 6 класу були спритніші в естафетах «Гладкий біг», «Біг у обручі», «Посадка та збирання картоплі», гімназисти 1-го гімназійного класу найшвидше впоралися із  вправою «Переправа» та «Перенесення кавунів», а команда 2-го гімназійного класу показала високий результат  у вправах «Ведення баскетбольного м’яча»  і «Стрибки з м’ячем». Завдяки згуртованим діям команди та індивідуальним старанням капітана у загальному заліку перше місце посіла команда «Орли» 6 класу. На завершення директор школи-гімназії Степанія Кушпір підбила підсумки змагань та нагородила команди грамотами та спортивними кубками.