Розпорядження Президента України № 234/2019 - рп. Про звільнення Василя Зубрицького з посади голови Стрийської райдержадміністрації

22 липня

Шановні стрияни, друзі, колеги!

Сьогодні, у зв'язку із розпорядженням Президента України про моє звільнення із посади голови Стрийської районної державної адміністрації, згідно поданої мною заяви, хочу щиро подякувати усім за плідну співпрацю, яку люди могли відчувати протягом останніх років.

Сподіваюся, що та робота, яку я і моя команда проводили разом в напрямку розбудови інфраструктури, сільської медицини, охорони здоров'я, освіти, залученню коштів з бюджету усіх рівнів, дала змогу відчути серйозні зміни в нашому районі. Я декларую свою допомогу тим, хто розвиватиме і працюватиме на благо Стрийщини.

Я переконаний, що Стрийщина й надалі буде регіональним лідером по розвитку, росту рівня забезпеченості і життя її мешканців, та комфорту проживання.

Всім щиро дякую. Робімо наш край кращим разом!

З повагою, Василь Зубрицький.