У березні мешканцям Львівщини перерахують житлові субсидії, - департамент соцзахисту ЛОДА

24 лютого

суСтаном на 23 лютого в області одержують житлову субсидію 453 870 сімей (домогосподарств), що становить 56,7% населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено понад мільйон громадян області. Як повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, в середньому розмір одержаної субсидії становить 1876 грн, середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві становить 1736,6 грн. Слід зазначити, що упродовж березня 2017 року органи соціального захисту населення області проведуть перерахунок всіх житлових субсидій у зв’язку з плановим підвищення тарифів на електроенергію з 1 березня 2017 року. Органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує.