Відбулась нарада з питань виявлення незаконних врізок в магістральний нафтопровід "Дружба"

12 серпня

Сьогодні, 12 серпня, у Стрийській райдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо незаконних врізок в нафтопровід «Дружба» Акціонерного товариства «Укртранснафта», в межах якої напрацювали механізми протидії злочинним діям.

Нарада відбулася під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука за участю голів сільських рад, на території яких проходить нафтопровід..

«Наше з вами спільне завдання унеможливити випадки незаконних врізок в нафтопровід. Тому, якщо на вашій території будуть виявлені підозрілі об’єкти чи дії окремих груп осіб, необхідно невідкладно повідомляти правоохоронні органи та райдержадміністрацію. Тільки консолідуючи зусилля всіх дотичних служб, ми зможемо уникнути подібних випадків незаконних врізок», - наголосив Любомир Кащук.DSCN0439

Також представник нафтопроводу «Дружба» Віталій Гаврецький повідомив, що нафтопровід проходить поблизу сіл та водозаборів, тому вразі прориву, велика кількість населення залишиться без води, адже масштаби забруднення будуть дуже великі.

«Краще попередити проблему, ніж потім локалізувати її наслідки», - зазначик начальник нафтоперекачуальної станції «Жулин».DSCN0435

За підсумками наради було вирішено збільшити кількість патрулів, які б моніторили ситуацію та виявляли порушників, а також провести ряд превентивних заходів задля унеможливлення незаконних врізок та виявлення потенційних зловмисників.