На апаратній нараді в РДА напрацювали план роботи на поточний тиждень

12 серпня

Сьогодні, 12 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації на якій обговорили плани роботи на поточний тиждень.

Розпочинаючи нараду, Любомир Кащук, повідомив про завершення тендерної процедури щодобудівництва водопровідних мереж у с. Любинці.

«На сьогоднішній день уже укладений договір і підрядна організація може приступати до виконання робіт», - зазначив Любомир Кащук.
Також він повідомив, що на офіційному сайті райдержадміністрації створено розділ «Інвестиційні пропозиції» та зобов’язав окремих керівників відділів та управлінь надати інформацію для розміщення про вільні земельні ділянки та об’єкти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів.DSCN0418

Керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їм відомствах та план роботи на цей тиждень. Зокрема, мова йшла про завершення реалізації мікропроектів розвитку в галузі освіти та підготовку навчальних закладів до нового навчального року, виплату державних допомог потребуючим верствам населення, проведення жнив у господарствах району, підготовку та проведення районних заходів з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України, вшанування пам'яті Героїв АТО Артура Лі, Миколи Штинди та Тараса Бруса з нагоди 5-ї річниці їхньої загибелі та інше.

За підсумками наради перший заступник голови РДА дав окремі доручення та встановив терміни їх виконання.