В селі П'ятничани святково плануть відкрити спортивний майданчик зі штучним покриттям

14 серпня

Сьогодні, 14 серпня, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень здійснила виїзд в село П’ятничани, де оглянула облаштований спортивний майданчик із штучним покриттям, який планується відкрити 24 серпня в рамках святкування 28-ої річниці Незалежності України.

Заступник голови Оксана Мелень спільно з сільським головою Зіновієм Данчевським, депутатом Стрийської районної ради, головою постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, духовності, культурної спадщини і відродження української нації Андрієм Сергенюком та головним спеціалістом з питань молодіжної політики РДА Марією Бардин обговорили організаційні питання та напрацювали подальший план дій, щодо проведення урочистого відкриття спортивного майданчика.

Варто зазначити, що даний майданчик було облаштовано за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів, в рамках реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Загальна вартість його становить 1 млн. 461тис. грн..DSCN0463Довідково

На Стрийщині зроблено чимало для зміцнення матеріально-технічної бази фізичної культури та спорту, збільшення кількості доступних об’єктів для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед населення. Зокрема, за останні 3 роки встановлено та відкрито спортивні майданчики зі штучним покриттям у Лисовичах, Дашаві, Вівні, Угерську та Добрянах, майданчики з тренажерним обладнанням у Райлові, Вівні, Долішньому та Йосиповичах. А також замінено штучне покриття спортмайданчика в Нежухові.