В РДА відбулася нарада з питань проектування капітального ремонту автомобільної дороги загального користування М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

15 серпня

В Стрийській райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови РДА Любомира Кащука відбулася робоча нарада з питань проектування капітального ремонту автомобільної дороги загального користування М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, яка пролягає через населені пункти Угерсько, Пукеничі та Лисятичі.

В нараді взяли участь депутат Стрийської районної ради Василь Зубрицький, керівники місцевих органів самоврядування, представники Служби автомобільних доріг у Львівській обл. та проектної організації.

У ході наради обговорювалися питання капітального ремонту даної автодороги, зокрема підвищення транспортно-експлуатаційної якості дороги та безпеки дорожнього руху.

Зокрема, протокольно погоджено встановлення необхідної кількості автобусних зупинок, освітлених пішохідних переходів, встановлення вуличного освітлення вздовж дороги через населені пункти, пішохідних та вело доріжок вздовж дороги, а також встановлення дорожніх знаків.

Також було внесено пропозицію в межах смуги дороги провести вирізку аварійних дерев, включивши ці роботи до проекту.

Проект пройде експертизу і погодження до кінця 2019 року і буде реалізовуватися у 2020 році.