Маркіян Мальський ініціював проєкт «LIFT» для пошуку голів РДА

16 серпня

Malskyi 16 1565878654 613x408.66666666667 3 0З ініціативи голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського стартує проєкт «LIFT», який допомагатиме у пошуках голів РДА.

Відтак, найкращі HR-и шукатимуть відповідальних керівників, які розвиватимуть курс чесності та відкритості: а саме голів РДА Львівської області.

“Ми підтримуємо позицію Президента, тож прагнемо співпрацювати з тими, хто знає, як розвивати нашу країну. На мою думку, це важливий крок для нас. Ті, хто пройде відбір, стануть основою та фундаментом для інноваційних змін України.  Тому я хочу знайти свідомих людей, які зможуть керувати та підтримувати напрямки роботи чинної влади”, - зазначив очільник  області.

Для того, щоб долучитись до проєкту, заходьте на сайт, вибирайте потрібну вакансію та уважно заповнюйте заявку за посиланням