Фонд енергоефективності розпочав свою роботу

3721d92aee6f5ab16afda6359ecfe297 1567694648 613x296.61290322581 3 0

З вересня 2019 року відбувся повномасштабний запуск Фонду енергоефективності.

Тепер ОСББ області, які бажають зробити свої будинки більш енергоефективними, можуть взяти участь у Програмі комплексної модернізації багатоповерхівок «ЕНЕРГОДІМ».

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний».

ОСББ можуть подавати заявки для участі в програмі «Енергодім» через усі відділення банків-партнерів, першим з яких став державний АБ Украгазбанк.

Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Окрім цього, управлінням енергозбереження напрацьовуються зміни до Програми енергозбереження для населення Львівщини  на 2017-2020, що дозволить здійснювати  відшкодування відсоткової ставки за кредитами з обласного бюджету для ОСББ області, які скористаються Програмою «ЕНЕРГОДІМ».

Довідково:

Фонд енергоефективності надає підтримку об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для впровадження енергоефективних заходів шляхом надання грантів та запровадження комплексних технічних рішень з врахуванням кращих європейських практик з енергомодернізації будівель.

Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та Уряду Німеччини. Програми Фонду енергоефективності реалізуються в співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН).