Маркіян Мальський зустрівся із представниками турецької інвестиційної компанії

13 вересня

DSC 0019 1568295196 4608x3072 1 0Із представниками турецької  інвестиційної компанії вчора, 12 вересня, зустрівся голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

У межах зустрічі очільник Львівщини ознайомив присутніх з інвестиційним потенціалом області.

Маркіян Мальський розповів гостям, що Львівщина є центром української ІТ-індустрії. Відтак, у регіоні створені усі належні умови для її розвитку, а на території області розташовані офіси великих ІТ-компаній.

Окрім того, сторони порушили питання розвитку двосторонніх відносин та напрацювання шляхів реалізації бізнес-проектів, зокрема у напрямках будівництва доріг, мостових переходів, промислових об’єктів. Під час зустрічі учасники обговорили питання можливої реалізації проекту розвитку аеропорту. Гості відмітили, що Львівщина є для них важливою стратегічною областю, а влада в Україні є відкритою та завжди йде назустріч інвестору.