Активну молодь запрошують на семінар - інтенсив "Велика гра. Джура 2.0"

27 жовтня

n dgura 453x260На сьогодні Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, і важливим засобом громадянської освіти. Кожного року в школах та навчальних закладах усієї України відбуваються семінари та практичні заняття. Аби надавати молоді актуальні знання важливим є підвищення кваліфікації викладацького складу. Активну молодь запрошують взяти участь в семінарі-інтенсиві "Велика гра. Джура 2.0", що відбудеться 4-5 жовтня у Львові.

Організатор: ЛММГО «МО «ГРАНІТ».

Захід відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України в рамках реалізації проекту з національно-патріотичного виховання «Лекції та тренінги на тему ігрофікації та сучасних методів НПВ як підготовка громадських активістів, які залучаються до організації військово- патріотичних ігор "Сокіл-Джура" та стимуляційних ігор».

Мета семінару - створення "дорожньої карти" щодо ефективного розвитку національно-патріотичного виховання школярів та молоді із використанням сучасних технологій. Потрібно відходити від «радянських» методів виховання та в повній мірі застосовувати передові засоби навчання.

Завдання семінару:
- підвищити рівень знань активної молоді, що залучаються до проведення заходів національно-патріотичного виховання;
- знайомство учасників з ігровими матеріалами у вигляді настільних ігор та розбір принципів і рамок створення таких матеріалів надалі;
- збільшення кількості громадських активістів, що на різних етапах залучатимуться до ігор та ігрових методик у сфері патріотичного виховання молоді;
- підвищення мотивації молоді до участі у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура») та схожих, через внесення свіжих ідей, використання робототехніки, дронів, середовищ доповненої та віртуальної реальності;
- обмін готовими успішними кейсами та напрацювання кращої горизонтальної комунікації серед осіб, що проводять заходи у сфері національно-патріотичного виховання чи працюють в освітніх інституціях;
- налагодження співпраці між громадсько-активним середовищем з різних куточків України у галузі національно-патріотичного виховання для подальшої реалізації спільних проектів

Учасники отримають практичні знання, які зможуть реалізовувати на районному та обласному рівні.

Вимога до учасників:
- гнучкість мислення та готовність застосовувати отримані знання.

Семінар відбудеться 4-5 жовтня у Львові.

Кількість місць обмежена, тому участь відбуватиметься на конкурсній основі. Пріоритетність віддається учасникам, які заповнили реєстраційну форму першими.

Реєстрація триватиме до 9:00 27 вересня. Інформування учасників відбудеться до 30 вересня.

В проекті беруть участь Гайдамацька СІЧ, ГО «За Освіту майбутнього», окремі представники НСОУ «ПЛАСТ», ГО «Центурія», працівники Обласних молодіжних центрів, ЛММГО «Памолодь» та інші.