З нагоди професійного свята в області привітали бібліотекарів

30 вересня

1569846111 613x321.79410282258 3 0Сьогодні, 30 вересня, Львівщина відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Урочистості відбулись у приміщенні Музею історії релігії.

Привітала працівників бібліотечної справи керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«Ви обрали професію за покликанням, ви - фанати своєї справи. Якби не ваша відданість роботі, бібліотек мабуть вже б не було. На моє переконання, жоден гаджет не може принести такого задоволення від читання, як книга. Не втрачайте ентузіазму до своєї праці і популяризації читання. Бажаю вам професійного розвитку та багато читачів», - зазначила Маріанна Вільшинська.

Також керівник апарату за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної галузі та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вручила почесні грамоти та подяки бібліотекарям Львівщини.

Окрім урочистостей, представники бібліотечної галузі області переглянули фільм «Заборонений».