На оперативній нараді в РДА спланували роботу галузевих підрозділів

30 вересня

DSCN1249Сьогодні, 30 вересня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Любомира Кащука, за участю заступника голови РДА Оксани Мелень та керівника апарату Юрія Вільшинського відбулась щотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА та установ району.

Розпочинаючи нараду , Любомир Кащук підвів підсумки роботи за минулий тиждень, а також заслухав інформацію про виконання керівниками структурних підрозділів доручень попередньої наради.

Під час наради йшла мова про ремонт доріг, надання якісних послуг громадянам Центром надання адміністративних послуг при РДА, ліквідацію наслідків АЧС на ТзОВ «Галичина-Захід», підготовку до Дня вшанування людей похилого віку та Дня захисника України, відкриття оновленого музею-садиби Степана Бандери в селі Воля Задеревацька, відкриття меморіальних дощок Степану Охримовичу та Дмитру Корінцю в селі Завадів, проведення заходів з нагоди Дня туризму, організацію осіннього призову громадян на військову службу та ін.DSCN1246

Перший заступник голови РДА Любомир Кащук наголосив керівникам структурних підрозділів РДА та установ району на дотримання трудової та виконавської дисципліни.

За результатами наради дано окремі доручення.