Привітання першого заступника голови РДА з Днем захисника України

467a290a48a4c10c8a2850e8e326dc18

Шановні краяни!

Сьогодні, на Покрову Пресвятої Богородиці, відзначаючи День захисника України, 77-у річницю створення УПА та День українського козацтва, ми віддаємо шану волелюбним козакам, мужнім січовим стрільцям, безстрашним воякам–повстанцям УПА, а також українським воїнам, які захищають територіальну цілісність держави на сході України, усім тим, хто власним життям, своєю жертовністю захищають щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Тож схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших Героїв, вклонімось разом Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.

З нагоди свята бажаю кожній родині міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та всієї України.

Будьмо гідні своїх Героїв!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

перший заступник голови