Учасники АТО Стрийщини взяли участь у зустрічі побратимів

15 жовтня

1571059336 613x321.75336816057 3 0

Започаткована торік зустріч побратимів знову зібрала у внутрішньому дворику Львівської ОДА фронтових друзів.

З нагоди відзначення дня Захисника України на захід з’їхалися побратими з різних районів Львівщини, яких доля познайомила на війні. На зустрічі побували також учасники АТО Стрийщини.

Зустріч розпочалась із молитви та хвилини мовчання за полеглими Героями України. Опісля, до усіх присутніх звернувся голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, наголосивши на значимості тої мужності та безстрашності, яку воїни проявили під час війни на сході.

Очільник області також акцентував на важливості таких зустрічей, де побратими по-справжньому можуть відчути себе комфортно серед однодумців.

Учасники АТО, ООС, їхні родини мали можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, скуштувати козацького куліша та поговорити про майбутнє України, перемогу та Героїв, які поклали свої життя в українсько-російській війні.

Кожен, хто завітав на зустріч, мав змогу зробити біля фотозони знімки на згадку та послухати патріотичну музику у виконанні гурту "Кулі", дитячо-юнацького хореографічного ансамблю «Полуничка», Ірини Долі та Оксани Мухи.IMG 56b66b425ac08983b5853a06fbfca89a V