Витрати районного бюджету за тиждень

15 жовтня

finance

Як інформує управління фінансів Стрийської райдержадміністрації, протягом минулого тижня, з 7 по 12 жовтня поточного року, із районного бюджету Стрийського району профінансовано ряд витрат захищеного та капітального характеру, зокрема розпочато виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери за першу половину жовтня в сумі 6,4 млн.грн. ( в т.ч. педагогічним працівникам району, за рахунок освітньої субвенції профінансовано 3,7 млн.грн.).

Здійснено виплату одноразових матеріальних допомог громадянам району в сумі 182,0 тис.гривень, матеріальних допомог особам з інвалідністю з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО (ООС) з нагоди відзначення дня Захисника України -51,0 тис.гривень, матеріальних допомог сім’ям з дітьми за рахунок субвенції із Державного бюджету в сумі 4,9 млн.гривень, профінансовано витрати на придбання препарату інсуліну для хворих на цукровий діабет в сумі 101,8 тис.грн. за рахунок коштів обласного бюджету та в сумі 63,8 тис.гривень за рахунок субвенцій із бюджетів місцевих рад району, а також оплачено установам освіти за продукти харчування – 137,7 тис.грн.

Окрім зазначеного, профінансовано і капітальні витрати в сумі 463,0 тис.гривень, з яких за рахунок коштів обласного бюджету на виконання Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку виділено 143,2 тис.гривень.