Станківський рій "Родяни" переміг у тереновій грі "Легенда УПА - 2019"

16 жовтня

17 1 20191015 1676955735

12-14 жовтня 2019 р. у Львові в парку «Погулянка» рій «Родяни» НВК «Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» були учасниками щорічної обласної спортивно-патріотичної теренової гри «Легенда УПА-2019» ім. Василя Сидора. Цьогорічна гра присвячена і Покрові, і командиру оперативної групи УПА-Захід полковнику Василю Сидору на псевдо «Шелест».

Після відкриття гри всі команди пройшли низку етапів: смуга перешкод, турзмаг, брейн-ринг з історії України, творче завдання, квест-теренівка та ін.

Рій «Родяни» Станківського НВК набрав найбільшу кількість балів у змаганнях, стали переможцями та були нагороджені призами. Учасники отримали масу позитивних емоцій, познайомилися зі своїми однодумцями, та вирішили надалі працювати в громадському молодіжному середовищі і загартовувати патріотичний дух.