Любомир Кащук оглянув хід будівництва водогону в селі Любинці

18 жовтня

IMG 40b396336082cf9046e7281a7b7ad6ee V

У рамках робочої поїздки в село Любинці перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук за участю сільського голови Володимира Мачалаби оглянув хід виконання будівельних робіт з укладання водопровідних мереж у селі.

Завершення будівництва водогону вже тривалий час турбує громаду села Любинці.

Як зазначив Любомир Кащук, роботи по влаштуванню водопровідних мереж у селі Любинці було розпочато ще у 2009 році, проте через певний час були призупинені через брак фінансування. Для вирішення даного питання за сприяння Стрийської райдержадміністрації у 2019 році були виділені кошти з Державного агентства водних ресурсів у сумі 2.4 млн гривень.IMG 83d7100fcc165c49486008258f37a4a0 V

Ремонтні роботи на даному об’єкті виконує підрядна організація ТОВ «Водобудівельне підприємство», яка на сьогоднішній день вже виконала 60% робіт, провівши укладання водогону на 5-ти сільських вулицях. Для завершення робіт необхідно прокласти труби ще на двох вулицях та з’єднати із центральною трубою, а також підключити до мережі водопостачання. Загальна протяжність водогону становитиме 1.3 км.

Замовником даних робіт виступає Басейнове управління водних ресурсів річок Західний Буг та Сяну.