Маркіян Мальський обговорив розвиток медицини із міністром охорони здоров’я

31 жовтня

1572450934 613x321.783994162 3 0

30 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись із міністром охорони здоров’я Зоряною Скалецькою, аби обговорити актуальні питання медичної галузі.

В межах зустрічі порушили питання епідеміологічної ситуації в області та наявності необхідних вакцин.

Сторони обговорили низку питань, зокрема щодо співпраці з НСЗУ, підвищення зарплати медиків, формування мережі медзакладів, інші пріоритетні напрями роботи міністерства.

Під час розмови акцентували увагу на необхідності забезпечення закладів охорони здоров’я належною матеріально-технічною базою. В межах робочого візиту на Львівщину міністр охорони здоров’я відвідала медичні заклади Львова та зустрілась із колективами.