Стартувала реєстрація на навчальну програму «Фінансовий менеджмент молодіжних центрів»

31 жовтня

1572509400 613x321.76141078838 3 0

Молодь запрошують долучатись до першого спеціалізованого навчання-програми «Фінансовий менеджмент молодіжних центрів». Спілкуватимуться про ресурси молодіжних центрів, у тому числі з акцентом на фінансове забезпечення. Навчання відбуватиметься у фоматі семінару з презентаціями діючих та ефективних кейсів роботи молодіжних центрів. Окремі сесії відбудуться у форматі групової роботи.

Учасники почують та дізнаються, що таке:

- фінансова стратегія молодіжного центру та як її зробити;

- фандрейзинг: чим ми цікаві бізнесу і як залучитися підтримкою приватного сектору;

- краундфандинг: як залучати кошти від громади та наших бенефіціарів. 10 простих лайфхаків;

- які платні послуги може надавати комунальний та громадський центр.

Захід відбудеться 18-19 листопада 2019 року, у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру (вул. Винниченка 12).

Відшкодування витрат за проїзд та харчування учасників здійснюється за рахунок організаторів заходу. Зауважуємо, що Ви можете надати квитки на автобус, потяг (купе, плацкарт, ІІ клас Інтерсіті).

Реєстраційна форма за посиланням.
Дедлайн реєстрації - 08 листорада 2019.
Відповідь щодо відбору буде надіслано на електронні адреси до 10 листопада 2019 року.

Організатори: Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівський обласний молодіжний центр NGO Youth Platform ГО "Молодіжна Платформа".