Львівщина урочисто відзначає 101-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки

1 листопада

1572605298 613x321.825 3 0 1Сьогодні, 1 листопада,  на Львівщині відбуваються заходи з нагоди відзначення 101-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Відтак, представники влади та громадськість поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА, а також до могил Дмитра Вітовського – Держсекретаря військових справ ЗУНР, Михайла Галущинського – коменданта Січових Стрільців, Олександра Тисовського – керівника і засновника «Пласту», Северина Левицького – воїна УГА на Личаківському кладовищі.

Опісля вшанували пам'ять Президента Національної Ради ЗУНР Євгена  Петрушевича та сучасних Героїв на полі почесних поховань № 76.

Зазначимо, також сьогодні відбудеться масштабна Студентська хода від Франкового університету до Янівського кладовища.