Відбулася щотижнева нарада з керівниками апарату, галузевих підрозділів РДА та установ району

4 листопада

DSCN0365Сьогодні, 4 листопада, відбулася щотижнева оперативна нарада першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука з керівниками апатату, структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району за участю заступника голови РДА Оксани Мелень та керівника апарату Юрія Вільшинського.

Розпочинаючи нараду, Любомир Кащук наголосив розпорядникам бюджетних коштів про дотримання фінансової дисципліни, зокрема щодо виконання захищених статей бюджету. Також перший заступник голови райдержадміністрації довів до відома присутніх розпорядження про зміну організаційної структури РДА.DSCN0367

Під час наради обговорювали питання стану подання на обласний конкурс мікропроектів розвитку у галузях освіти, культури та охорони здоровя, формування районного бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2020 рік, забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району швидкісним інтернетом, встановлення систем оповіщення у сільських радах, участі у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» та ін.

За підсумками наради перший заступник голови РДА Любомир Кащук дав окремі доручення.