Повернутися до праці вивільненим працівникам РДА допоможе Центр зайнятості

7 листопада

DSCN0373Про це йшлося вчора, 6 листопада, під час зустрічі директора та представників Стрийського міськрайонного центру зайнятості з колективом Стрийської райдержадміністрації.

Децентралізація та зміна організаційної структури органів державної влади неодмінно призведе до зменшення чисельності працівників райдержадміністрації. Процес скорочення болючий, непростий, але неминучий.

Представники Центру розповіли учасникам зустрічі про те, як у цій ситуації допоможе вивільненим працівникам РДА служба зайнятості.DSCN0371

«Завдання нашого Центру – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко», - зазначила директор Стрийського міськрайонного центру зайнятості Романа Вишньовська.