Суб’єктам господарювання вказали на дотримання вимог чинного трудового законодавства

7 листопада

DSCN03772Сьогодні, 7 листопада, під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили низку проблемних питань щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, недопущення виплат заробітної плати “в конверті” та щодо легального використання найманої праці. Учасники наради накреслили основні напрямки роботи, спрямовані на вирішення цих питань.

На засідання було запрошено керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, які за інформацією ГУ ДФС у Львівській області у вересні 2019 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 4173 грн.DSCN03791

Роботодавці надали пояснення про причини виплати такої заробітної плати. Члени робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо дотримання вимог чинного трудового законодавства. За результатами обговорень суб’єктам підприємницької діяльності запропоновано переглянути систему оплати праці та рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.