Комісія в РДА призначила житлові субсидії мешканцям району

8 листопада

ad7190717488da1ec97d63b9d9615a937 листопада заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Оксана Мелень провела чергове засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян з питань надання населенню субсидій та пільг.
Комісія розглянула 135 заяв від громадян району щодо призначення субсидії з оплати житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України ”Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання, керуючись вимогами чинного законодавства, комісія прийняла відповідні рішення.