Привітання першого заступника голови РДА Любомира Кащука із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

den kultur

Шановні працівники культури Стрийщини!

Вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Висловлюю глибоку вдячність за самовіддану, натхненну, творчу працю задля відродження й примноження духовних скарбів та традицій нашого краю, формування національної свідомості та духовного збагачення молодого покоління.

Ваша робота – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте людям незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва. Творчими здобутками окремих колективів пишається не тільки Стрийщина, їх знають і цінують й далеко за межами району.

Тож нехай Господь і надалі допомагає Вам у Вашому покликанні творити й оберігати красу людських душ, дарує щастя і добро, здоров’я і наснагу, творчі успіхи та здобутки на благо розквіту рідного краю!

З повагою,

перший заступник голови