В РДА на оперативній нараді спланували роботу на поточний тиждень

11 листопада

DSCN0399Сьогодні, 11 листопада, під час щотижневої оперативної наради першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука з керівниками апатату, структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень сплановано роботу на поточний тиждень.DSCN0397

Після підведення підсумків виконання посадовцями доручень попередньої наради, Любомир Кащук зауважив, що у наступному 2020 році одним з пріоритетів у роботі буде покращення якості роботи та матеріально-технічної бази закладів освіти, культури і охорони здоров’я району. З метою залучення коштів для цих потреб Стрийщина має достойно взяти участь в обласному конкурсі мікропроектів. Перший заступник голови РДА зобов’язав керівників цих галузей активізувати роботу в даному напрямку.

Під час наради також йшлося про завершення робіт з ремонту доріг у селі Стриганці та на відрізку Миртюки-Розгірче, підключення новозбудованих амбулаторій у селах Верчани, Долішнє та Конюхів до зовнішнього електропостачання, призначення житлових субсидій мешканцям району, підготовку до відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування пам’яті жертв Голодоморів, а також вшанування військових в/ч А2847, які повернулися із зони проведення бойових дій на сході держави та ін.

За підсумками наради дано відповідні доручення.