В РДА відбулося засідання комісії, на якому призначили житлові субсидії мешканцям району

45м7

14 листопада заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень провела чергове засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян з питань надання населенню субсидій та пільг.
Комісією розглянуто 157заяв від громадян району щодо призначення субсидії з оплати житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України ”Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання, керуючись вимогами чинного законодавства, комісія прийняла відповідні рішення щодо.