В РДА відбулося засідання Координаційної ради у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

15 листопада

DSCN047915 листопада під головуванням заступника голови Стрийської районної державної адміністрації Оксани Мелень відбулося засідання Координаційної ради у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за участю голови громадської організації «Союз Чорнобиль України» Стрийщини С. Михайлика.

С.Михайлик ознайомив присутніх із заходами громадської організації щодо вшанування 14 грудня Дня учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Обговорено питання надання одноразової грошової допомоги особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів місцевого бюджету.

Районний терапевт Т.Богомолова інформувала про мережу спеціалізованих медичних закладів області, що забезпечують лікування чорнобильців,які створені з метою вдосконалення медичної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .

Заслухано інформацію управління соціального захисту населення про здійснення чорнобильцям виплат допомог та компенсацій із коштів державного, обласного та місцевого бюджетів, забезпечення постраждалих громадян безкоштовними ліками за рецептами лікарів та зубопротезуванням, розяснено механізм відшкодування в грошовій формі пільг з оплати житлово-комунальних послуг.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.