Запрошуємо мешканців Стрийщини долучитися до вшанування військових, які повернулися з зони проведення ООС

20 листопада

DSCN05515632

19 листопада у Стрийській райдержадміністрації відбувся повторний організаційний комітет під головуванням заступника голови РДА Оксани Мелень за участі заступника міського голови м. Стрия Романа Волинця на якому внесли корективи та доопрацювали сценарний план заходу з нагоди вшанування військовослужбовців, які повернулися після виконання бойових завдань у зоні ООС.

Члени оргкомітету детально обговорили всі нюанси проведення урочистого дійства та визначили відповідальних за основні організаційні моменти. Планується, що особовий склад військової частини урочистим маршем під супровід духового оркестру пройдеться вулицями міста до майдану Незалежності, де їх вітатиме громадськість Стрийщини, а також відбудеться молебень за Україну, український народ та щасливе повернення військових додому.DSCN0552

 

На цьому урочистості не завершаться, адже у Народному домі керівництво району та міста вручить захисникам нагороди і цінні подарунки. А на завершення відбудеться святковий концерт.

Запрошуємо мешканців району та м. Стрия прийти на майдан Незалежності 27 листопада о 14.00год. та своєю присутністю подякувати військовослужбовцям, які з гідністю та честю виконали свої бойові завдання, обов’язок перед Батьківщиною.