На Стрийщині ще дві амулаторії первинної допомоги отримали новенькі автомобілі

Сьогодні, 29 листопада, двом існуючим амбулаторіям первинної медичної допомоги в селах Лисовичі та Нежухів передали новенькі автівки марки «Renault Duster».

Перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук та голова Стрийської районної ради Роман Козак вручили ключі від авто головним лікарям цих амбулаторій.

Участь у вручені ключів також взяв директор КНП «Стрийська ЦРЛ» Олексій Ігнатов.DSCN0835

Варто зазначити, що автомобілі придбані за кошти Державного бюджету по програмі Президента України «Сільська медицина», згідно якої відбувається також будівництво нових амбулаторій та закупівля автомобілів для сімейних лікарів. Службовий транспорт сімейних лікарів повністю відповідає критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Вартість однієї автівки складає 457,0 тис грн.