З метою забезпечення інтересів дітей в райдержадміністрації засідала комісія

29 листопада

DSCN0826

З метою забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, сьогодні 29 листопада, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Мелень, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Стрийської райдержадміністрації.

На порядку денному розглядалися дев’ять питань: надання згоди на здійснення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають малолітні дітиn (2); розв’язання спору щодо участі у вихованні дитини (3);встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про збереження майна, право користування яким мають діти, позбавлені батьківського піклування; надання дозволу неповнолітнім на укладення (підписання) договору купівлі-продажу, за яким придбати по 1/5 частки житлового будинку з відповідними частками приналежних господарських будівель і споруд та по 1/5 частки земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на їх ім’я, затвердження персонального складу міждисциплінарних команд для забезпечення розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Члени комісії брали активну участь в обговоренні питань, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції щодо прийняття відповідних рішень. За результатами розгляду даних питань прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Підводячи підсумки засідання комісії головуючий зазначив, що на кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов'язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.