В Стрийському районному будинку культури відбулась виставка ікон Івана Вінціва

IMG 5975d9bede1b421f2c6c662c18b1f60e V

З нагоди відзначення Міжнародного Дня осіб з інвалідністю в приміщенні районного Народного дому відбулась виставкаікон, вишитих бісером, мешканця с.Долішне Вінціва Івана Михайловича.

Наш обдарований земляк є триразовим переможцем Всеукраїнського (відкритого) фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Неспокій серця», у 2013, 2017, 2019 роках у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво", підномінація «Ікони, вишиті бісером», який проводиться в м.Києві, нагороджений дипломами переможця та кубками. Всеукраїнський недержавний фестиваль творчості людей з інвалідністю «Неспокій серця», започаткований в 2010 році, є всеукраїнським культурно-реабілітаційним заходом, що проводиться з метою сприяння процесам самореалізації, реабілітації та соціальної адаптації осіб з інвалідністю засобами культури і мистецтва, а також реалізації забезпечення їх рівних прав та можливостей.

Іван Вінців є активним членом Стрийської районної асоціації осіб з інвалідністю, яку очолює Зіновія Кецик, щороку бере участь в обласних та інших змаганнях у складі районної команди осіб з інвалідністю, за свої здобутки у 2019 році відзначений почесною грамотою та грошовою премією.