В РДА відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками відділів та управлінь

Сьогодні, 2 грудня, перший заступник голови районної державної адміністрації Любомир Кащук провів щотижневу апаратну нараду за участі заступника голови Оксани Мелень, керівника апарату РДА Юрія Вільшинського та керівників управлінь та відділів структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Підвівши підсумки роботи за минулий тиждень, Любомир Кащук зосередив увагу на питанню, яке виникло у зв’язку із початком зими, а саме якісне та належне забезпечення робіт по утриманню доріг району у зимовий період. Він також відмітив проблематику виконання бюджету району до завершення поточного року.DSCN0850

В свою чергу про виконання доручень та плани на наступний тиждень доповіли заступник голови, керівник апарату та начальники відділів, управлінь і служб райдержадміністрації. Зокрема, мова йшла про проведення процедури закупівель природного газу та електроенергії на 2020 рік, організацію оздоровчо-пізнавальної поїздки та святкового концерту до Дня Збройних Сил України, підготовку списку дітей із сімей соціально незахищених категорій для отримання подарунків до дня Святого Миколая, технічний стан установок очистки води в навчальних закладах району, проведення в районному будинку культури заходу для дітей з соціально незахищених категорій «Різд’явний конвой» та ін..

Відповідно до озвучених на нараді питань, перший заступник голови РДА Любомир Кащук дав доручення та встановив терміни їх виконання.