70 дітей з Донецької області ознайомлюються із різдвяними традиціями Львівщини

13 січня

 1578744321 613x321.8205203157 3 011 січня 70 дітей із Донецької області приїхали на Львівщину, аби ознайомитись із культурним надбанням Галичини.

Діти у супроводі наставників уже мали змогу пройтися вуличками Львова під час екскурсії історичною частиною міста. Також школярі відвідали Львівську ОДА. Їх привітав заступник голови облдержадміністрації Іван Собко.

“Ми раді вітати вас на Львівщині. Ви є мудрими, красивими, сповненими радості і добра.  Бажаю, щоб наша держава  була сильною, міцною, економічно розвиненою і головне, щоб у кожному куточку панував мир та благодать. Багато подорожуйте, пізнавайте нашу країну, несіть добро. Ми покладаємо на вас усю надію, бо ви зростаєте в незалежній, демократичній, суверенній Україні. Впевнений, що війна закінчиться, наступить мир і у кожного з нас усе буде добре”, – зазначив Іван Собко.

Окрім того, для школярів заколядував дитячий ансамбль “Дударик”. Під час зустрічі дітки поділились своїми враженнями про Львів та отримали пам'ятні подарунки. У межах візиту діти із Донеччини відвідають Яремче, де перебуватимуть понад 20 днів. Зазначимо, захід організували за сприяння Громадської ради при Львівській ОДА.