На апаратній нараді акцентовано на основні завдання, над якими працюватиме РДА у найближчий період

13 січня

DSCN0107Сьогодні, 13 січня, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, служб та установ району за участю заступника голови РДА Оксани Мелень та керівника апарату Юрія Вільшинського.

Любомир Кащук акцентував на основні завдання, над якими працюватиме райдержадміністрація у найближчий період. Зокрема йшлося про забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет, надання адміністративних послуг населенню, підготовку до семінар-наради з головами місцевого самоврядування, підготовку до відзначення Дня Соборності України та інших важливих дат, які відзначатимуть у січні.

Керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їм галузях. За підсумками наради голова РДА дав відповідні доручення.