Вихованці Братківської школи мистецтв привітали колектив РДА з різдвяними та новорічними святами

13 січня

DSCN0114Сьогодні, 13 січня, напередодні Старого Нового року, за доброю традицією до Стрийської райдержадміністрації з привітаннями завітали учасники дитячого вокально-інструментального ансамблю під керівництвом Лілії Пеленички з Братківської школи мистецтв.

Гарні віншування, колядки та щедрівки лунали з уст дітей в адресу колективу РДА,зігріли теплом і радістю всіх присутніх та подарували святковий настрій.

DSCN0122Голова райдержадміністрації Любомир Кащук щиро подякував за привітання та побажав юним артистам і викладачам школи мистецтв міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги у творчості та вручив солодкі подарунки.