Голова РДА провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я району

13 січня

DSCN0125Сьогодні, 13 січня, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду з питань підготовки закладів охорони здоров’я Стрийського району до підписання угоди з Національною службою здоров’я України щодо надання спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги.

Нарада відбулася за участю заступника голови РДА Оксани Мелень, начальника управління фінансів Наталії Меленик, головного лікаря  КНП «Стрийська ЦРЛ» Олексія Ігнатова та головного лікаря КП «Стрийська районна лікарня» Михайла Іваніва.

Голова райдержадміністрації Любомир Кащук наголосив керівникам медичних закладів на виконання усіх вимог НСЗУ, зокрема щодо наявності діючої ліцензії на медичну практику, забезпечення комп’ютерною технікою, наявностіі інформаційної системи та гідного медичного оснащення. Йшла мова також про необхідність реєстрації медичних закладів та їхніх працівників в електронній системі охорони здоровя.

Під час наради також обговорили питання фінансування для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет мешканців району у І кварталі 2020 року.