У селищі Дашава вшанували пам'ять провідника ОУН-УПА Зеновія Гойсака і його побратимів Петра Стефаніва, Павла Гадяка та Павла Бабія

13 січня

IMG 17227 січня 1945 року рішенням виїзної сесії Військової комісії Верховного суду СРСР їм було винесено смертельний вирок, який енкаведисти виконали прилюдно в м.Стрию 11 січня цього ж року.

З нагоди світлої пам’яті героїв 12 січня в селищі відбувся мітинг-реквієм «Герої не вмирають».

Піша хода за участю представників органу місцевого самоврядування, селищного пароха та громади крокувала від Собору Пресвятої Богородиці до пам’ятника Зеновію Гойсаку в центрі селища.

Після поминальної панахиди, яку відправив о.Орест Демко, до присутніх звернувся селищний голова Тарас Греськів. Розповівши про історичні події 75-річної давності, він також згадав героїв сьогодення, які жертвують своїм життям за незалежність та територіальну цілісність України.

Місцеві поети Василь Грицик, Денис Прокидянчик та учасники художньої самодіяльності Народного дому декламували вірші, присвячені героїчному подвигу українського народу за свою незалежність.