Оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»

14 січня

Благодійна Україна ЛоготипУправління соціального захисту населення Стрийської районної державної адміністрації інформує, що Міністерством соціальної політики України оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019», в якому можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019року.

Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбуватиметься на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка відбувається щорічно у м. Києві навесні цього року.

Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі – 1 березня 2020 року. Додаткова інформація знаходиться на сайті: www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, ел. пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .