Соціальна підтримка учасників АТО (ООС)

11 лютого

DSCN0581Сьогодні, 11 лютого, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень провела чергове засідання комісії з розподілу коштів районного бюджету для підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.
Члени комісії розглянули 11 заяв від учасників АТО (ООС) щодо надання одноразової грошової допомоги на лікуваня та поліпшення матеріального становища. За результатами розгляду звернень комісія прийняла відповідні рішення та виділила допомогу на суму 13,0 тис.грн.
Довідково: Рішенням сесії Стрийської районної ради від 17.12.2019 року №499 затверджена Районна програма підтримки учасників операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції) та членів їх сімей на 2020 рік, на реалізацію якої в районному бюджеті передбачені кошти в сумі 950,0 тис.грн, в т.ч.: 220,0 тис.грн – для надання додаткових соціальних гарантій особам даної категорії; 700,0 тис.грн – для надання грошової допомоги учасникам бойових дій АТО (ООС) на придбання житла на умовах співфінансування; 30,0 тис.грн – на проведення підписки районного часопису «Рідне поле» членам громадської організації «Спілка учасників АТО Стрийщини».