Під час оргкомітету в РДА обговорили, як на Стрийщині вшановуватимуть Героїв Небесної Сотні

12 лютого

DSCN0584Сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Стрийщині Дня Героїв Небесної Сотні. Засідання організаційного комітету провела заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень за участю заступника голови районної ради Мирона Войтовича.

Оксана Мелень зазначила, що відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Відповідні вшанувальні заходи проводитимуться у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури району.

А 20 лютого об 11.00 год. на Алеї Героїв Небесної Сотні, що поблизу села Фалиш, розпочнеться загальнорайонний захід із вшанування пам’яті новітніх Героїв та покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. Члени оргкомітету обговорили сценарій проведення цього заходу.

Окрім цього, 21 лютого в селі Баня Лисовицька відбудеться відкриття Алеї Слави «Незламні», на якій встановлять погруддя шести загиблих учасників АТО Стрийщини. Початок об 11.00 год. Про це поінформував заступник голови районної ради Мирон Войтович.

Для усіх бажаючих взяти участь у зазначених заходах о 10.30 год. від Стрийської райдержадміністрації будуть відправлятися автобуси.

Підсумовуючи засідання, заступник голови РДА Оксана Мелень наголосила: «Наше завдання - залишити пам'ять про тих, що загинули за Україну, і не забути про тих, які залишилися живими».